Przerwy w dostawie energii elektrycznej dla miasta Oława

Ćwiczenia Wojska Polskiego DRAGON-24

Konkursy - Jarmark Wielkanocny

Podczas Jarmarku Wielkanocnego odbędą się konkursy na DROŻDŻOWĄ BABĘ WIELKANOCNĄ oraz na NAJPIĘKNIEJSZĄ WIELKANOCNĄ PALMĘ. Dla najmłodszych przygotowaliśmy GRĘ TERENOWĄ! Szczegóły oraz karty zgłoszeniowe do konkursów znajdują się w załącznikach poniżej. Zapraszamy do udziału!

Zgłoszenie "Baba drożdżowa"

Informacja o stanie wody 27.02.2024

Zbiórka objazdowa

Oferta realizacji zadania publicznego: OSSA - Ogólnopolskie Stowarzyszenie Sportów Amatorskich

Oferta realizacji zadania publicznego: Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy "Odra" Oława

Jarmark Wielkanocny

W dniach 23 i 24 marca, na oławskim Rynku odbędzie się tradycyjny Jarmark Wielkanocny. Wydarzenie jest organizowane przez trzy samorządy Miasto Oława, Gminę Oława oraz Gminę Domaniów. To już stała tradycja, która co roku przyciąga mieszkańców do centrum miasta, gdzie na stoiskach można zakupić różnego rodzaju ozdoby i przysmaki związane z nadchodzącymi świętami.
Serdecznie zapraszamy wystawców do udziału w Jarmarku. W załącznikach poniżej zamieszczamy kartę zgłoszeniową oraz regulamin, które należy przesłać na adres promocja@um.olawa.pl w nieprzekraczalnym terminie do 10 marca 2024 r.
Karta zgłoszeniowa

Rekrutacja do żłobka

Rekrutacja elektroniczna na rok szkolny 2024/2025 do:
1) Żłobka Miejskiego „Poranek” w Oławie
2) Żłobka Miejskiego „Zielony Zakątek” w Oławie
odbędzie się w terminie od 20 marca 2024 r. do 7 kwietnia 2024 r. Rodzice/ opiekunowie prawni wypełniają elektronicznie jedną Kartę zgłoszenia dziecka do żłobka (można wskazać 2 placówki), korzystając ze strony: https://nabor.pcss.pl/olawa/zlobek
Wydrukowaną i podpisaną kartę wraz ze wszystkimi wymaganymi załącznikami należy złożyć tylko w placówce pierwszego wyboru:
1) Żłobek Miejski „Poranek” ul. B. Chrobrego 106 A, 55-200 Oława
2) Żłobek Miejski „Zielony Zakątek”, ul. 1 Maja 33B, 55-200 Oława
w terminie:
od 20 marca 2024 r. do 5 kwietnia 2024 r. w godz. 700 – 15:00, 8 kwietnia 2024 r. - do godz. 16:00.
Do rekrutacji mogą być zgłaszane dzieci urodzone: w 2022 r., w 2023 r.,oraz w 2024 r., jeśli do 1.09.2024 r. będą miały ukończone 20 tygodni życia.

Dyrektor Zespołu Obsługi Szkół i Placówek Oświatowo-Wychowawczych
w Oławie, ul. 3 Maja 18 F/u
zatrudni od zaraz pracownika ds. płac na czas zastępstwa.
Podania wraz z CV należy złożyć w terminie do 26 lutego 2024 r.
do godz. 15.00.