Procedura zakupu ekogroszku w systemie sprzedaży końcowej

Cena węgla została ustalona w kwocie 2000 zł brutto za tonę. W skład ceny nie wchodzi workowanie węgla. Pracownicy Urzędu będą kontaktować się z osobami, które zadeklarowały chęć kupna węgla według kolejności złożonych wniosków.

Oferta realizacji zadania publicznego

W załączniku zamieszczamy ofertę realizacji zadania publicznego z dziedziny wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, spełniające warunki uproszczonego trybu postępowania, na podstawie art. 19 a ustawy o działalności pożytku publicznym i o wolontariacie (t. j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1057 z późniejszymi zmianami).

Nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do prac Komisji Konkursowej

Oławskie Centrum Kultury Fizycznej w związku z ogłoszeniem w dniu 16 maja 2023 r. otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w dziedzinie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu na trenie Gminy Miasto Oława na II półrocze 2023 ogłasza nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do prac Komisji Konkursowej, opiniującej złożone w konkursie oferty.

Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego

Burmistrz Miasta Oława ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego miasta Oława w dziedzinie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, od 1 lipca do 20 grudnia 2023 r.

Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego

Burmistrz Miasta Oława ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego miasta Oława w dziedzinie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, od 1 lipca do 20 grudnia 2023 roku.

Ważne dla przedsiębiorców

31 maja mija termin dokonania opłaty II raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w miejscu lub poza miejscem sprzedaży i do tego dnia należy dokonać wpłaty:
- w kasie Urzędu Miejskiego,
- lub przelewem na konto Urzędu, nr rachunku: 51 9585 0007 2004 0016 7716 0008.

Zgodnie zobowiązującą ustawą o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, przekroczenie tego terminu skutkuje naliczaniem opłat dodatkowych lub wygaszeniem zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.

Zmiana godzin urzędowania Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w OCRS

W związku z rozpoczynającą się kwalifikacją wojskową, która będzie trwała od 1 czerwca do 27 czerwca 2023 r., zmienią się godziny urzędowania Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Oławskim Centrum Rozwoju Społecznego w Oławie, przy ul. 3 Maja 18 i/u.

Dyżury odbywać się będą tradycyjnie w każdy wtorek i piątek, zmienią się jedynie godziny: od 15:00 do 18:00. Od 30 czerwca dyżury będą odbywać się tak, jak zwykle tzn. od 8:00 do 13:00 w każdy wtorek i piątek. Kontakt telefoniczny do PZERiI - 71 72715 33.