Spacer "Z Sobieskimi przez Oławę"

W dniu 16 września o godz. 15.00 w ramach obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa wspólnie z Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Oławie zapraszamy do udziału w spacerze, który poprowadzi pasjonat lokalnej historii, autor cyklu wykładów pt. "Oława nieoczywista" - Grzegorz Seredyński. Autor podczas poszukiwań w archiwach natrafił na bardzo ciekawe dokumenty związane m.in. z Sobieskimi. Przed  uczestnikami spaceru odkryje nieznane i niekiedy zaskakujące fakty związane z najważniejszymi oławskimi zabytkami.
Trasa spaceru rozpoczyna się przy pałacu Luizy.