Ogłoszenie o naborze przedstawicieli organizacji pozarządowych do prac Komisji Konkursowej

WAŻNE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

30 września mija termin dokonania opłaty III raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w miejscu lub poza miejscem sprzedaży i do tego dnia należy dokonać wpłaty:
-w kasie Urzędu Miejskiego,
-lub przelewem na konto Urzędu, nr rachunku: 51 9585 0007 2004 0016 7716 0008.
Zgodnie zobowiązującą ustawą o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, przekroczenie tego terminu skutkuje naliczaniem opłat dodatkowych lub wygaszeniem zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.

Ogłoszenie o otwartym  konkursie ofert na powierzenie realizacji zadania  publicznego z zakresu pomocy społecznej w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2025 r.

Dolnośląska Kampania Edukacji Konsumenckiej

Fundusze dla Klimatu

Fundusze dla klimatu – Sieć Doradców NGO to projekt szkoleniowo-doradczy realizowany przez Ogólnopolską Federację Organizacji Pozarządowych (OFOP) przy współpracy Fundacji Sendzimira w ramach programu „Zielony Lider” ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Nabór kandydatów do Służby w Straży Granicznej

Utrudnienia w ruchu drogowym

Powiatowy Zarząd Drogowy w Oławie informuje, że w dniu 21 września (czwartek) od godziny 7.00 – do 16.00 zamknięta będzie ulica Kilińskiego w Oławie na odcinku od skrzyżowania z ulicą Gajową do skrzyżowania z ulicą Sowińskiego. Będzie zamknięte skrzyżowanie z łącznikiem do ulicy Spacerowej przez park.

Mobilny Punkt Informacyjny w Urzędzie Miejskim w Oławie – 25 września 2023 roku

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu zaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji na temat wsparcia ze środków Funduszy Europejskich. Pracownicy Punktu będą pełnić dyżur w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego organizowanego w Oławie:  25 września 2023r.
Podczas Mobilnego Punktu Informacyjnego, mającego formę konsultacji bezpośrednich, można uzyskać informacje o możliwościach otrzymania dofinansowania z Funduszy Europejskich oraz o zasadach ubiegania się o dotacje.
Pracownicy PIFE przedstawią również aktualne możliwości wsparcia w zakresie instrumentów zwrotnych, w tym również dotacje, pożyczki i poręczenia finansowane ze środków UE przeznaczone m.in. na rozpoczęcie czy rozwój działalności gospodarczej.

Informacja WCR na temat projektu "Trenuj z wojskiem - sam i w grupie"

Wojskowe Centrum Rekrutacji informuje, że ruszyła kolejna edycja projektu "Trenuj z wojskiem" pod nazwą "Trenuj z wojskiem - sam i w grupie".

Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej dla miasta Oława

Dnia 19.09.2023 r. od godz. 07:00 - 16:00, Oława, ul. Ignacego Paderewskiego numery od 40 do 48 budynki A, B, C.