Ostrzeżenie meteorologiczne 20.08.2024

Zaproszenie na spotkanie z Burmistrzem

Burmistrz Miasta Oława w związku z działalnością punktu konsultacyjno - informacyjnego prowadzonego w ramach programu „Czyste Powietrze” serdecznie zaprasza na spotkanie wszystkich mieszkańców miasta Oława zainteresowanych wymianą źródeł ciepła oraz innymi działaniami termomodernizacyjnymi, realizowanymi w budynkach jednorodzinnych.

Ostrzeżenie meteorologiczne 19.08.2024

Ostrzeżenie meteorologiczne 16.08. - 19.08.2024

Ostrzeżenie meteorologiczne 14.08.2024

Nabór do programu: „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego - edycja 2025"

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego: Regionalne Centrum Zrównoważonego Rozwoju "Zielona Przyszłość"

2 sierpnia 2024 r. Gmina Miasto Oława podpisała umowę o dofinansowanie dla projektu pn. ,,Budowa ścieżki pieszo-rowerowej na odcinku od ul. Żeromskiego do skrzyżowania ulic Rybackiej i Siedleckiej w Oławie”, w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027, działanie 5.2 Kultura i turystyka.

Dotacje dla przedsiębiorców

Dotacje dla przedsiębiorców z branż: hotelarstwo, gastronomia, catering, turystyka i kultura.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach Krajowego Planu Odbudowy rozpoczęła nabór wniosków do konkursu: KPO HoReCa, skierowanego do małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), działających w branży HoReCa (tj. hotele, restauracje, catering), turystyka oraz kultura.
Celem konkursu jest wsparcie przedsiębiorstw w rozszerzeniu lub dywersyfikacji działalności, modernizacji infrastruktury i wprowadzeniu nowych technologii, szczególnie dla tych firm z branży, które w latach 2020-2021 odnotowały znaczący spadek obrotów.
Nabór 𝗽𝗼𝘁𝗿𝘄𝗮 𝗱𝗼 20 sierpnia 2024 r.
Kwota wsparcia może wynieść od 50 tys. zł do 540 tys. zł.
Więcej informacji na stronie:
www.parp.gov.pl/kpo-horeca

Punkt do głosowania w sprawie budżetu obywatelskiego