Ostrzeżenie meteorologiczne

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze

„Współbrzmienia – Ogólnopolski Konkurs Muzyki Improwizowanej”

Fundacja Most the Most zaprasza artystów z całej Polski do udziału we „Współbrzmieniach – Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Improwizowanej”. Jeśli jesteś muzykiem instrumentalistą, wokalistą, członkiem zespołu i nie boisz się wyzwań, to ten konkurs jest dla Ciebie! Liczymy na różnorodność gatunków muzycznych, obejmujących jazz, blues, muzykę współczesną, instrumentalną, a także wokalno-instrumentalną. To wyjątkowe wydarzenie stwarza przestrzeń do prezentacji autorskiej ekspresji melodyczno-rytmicznej, której proces twórczy przeplata się z jej wykonaniem. Dodatkowo, artystom pozwala się na interpretację i modyfikację tematów stworzonych przez innych kompozytorów.

Konkurs składa się z pięciu etapów, począwszy od naboru zgłoszeń (czerwiec-lipiec), przez preselekcję (1-8 sierpnia), głosowanie publiczne (16-28 sierpnia), wybór Finalistów (30 sierpnia – 15 września), aż po finałowe przesłuchania na żywo (26 – 29 października).

Ostrzeżenie meteorologiczne 14.07.2023

Ostrzeżenie meteorologiczne 13.07.2023

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze

Ostrzeżenie meteorologiczne 12.07.2023

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Oławie ogłasza VII nabór do Programu „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2023

Karty zgłoszenia kandydatów na uczestników można składać w tutejszym Ośrodku do dnia 19.07.2023 r. (data wpływu do Ośrodka). Wnioski do Programu można pobrać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Oławie przy ul. 3 Maja 18 g/u lub ze strony internetowej MOPS: http://www.mopsolawa.pl/. Aktualnie prowadzony jest nabór na 5 wolnych miejsc dla opiekunów dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności (oraz dla asystentów dla nich). Bliższych informacji udziela pracownik Ośrodka pod nr tel. 515-911-433 lub 503-983-942. W rekrutacji będą brane pod uwagę również wszystkie złożone po 04.07.2023 r. karty zgłoszenia kandydatów na uczestników (do edycji Programu na rok 2023).

Czasowe zamknięcie dla ruchu kołowego ulicy Brzeskiej

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych

Burmistrz Miasta Oława przedstawia do konsultacji społecznych projekt Programu współpracy Gminy Miasto Oława z organizacjami pozarządowymi na 2024 rok.